Trampoliny

Ciuchcia

Świetnie nadaje się do pomieszczenia jak i na dwór. Świetnie sprawdza się na przyjęciach urodzinowych, zabawach z przyjaciółmi, dając mnóstwo radości.

 


Wymiary:

Długość 505 cm

Szerokość 250 cm

Wysokość 240 cm

Maksymalne obciążenie: 180 kg

Wiek: od lat 3 do 10

Zasilanie: AC 220 - 240 Volt 400 Watt 50 Hz

 

Dmuchaniec ogrodzony jest dookoła siatką, co powoduje, że jedyna możliwość wejścia lub wyjścia z niego prowadzi przez wejście umieszczone z przodu. Dmuchany zamek wykonany jest z trwałego PVC oraz podwójnie laminowanego, podwójnie obszywanego nylonu, pozostaje nadmuchany dzięki ciągłemu przepływowi powietrza. Dmuchańce powodują, że spełniają się dziecięce marzenia.


Zamek

Wspaniała atrakcja dla dzieci. Można go wykorzystać na imprezach, piknikach, urodzinach. Nadaje się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia. Ze względu na ogrodzenie siatką zapewnia bezpieczeństwo. 


 

Szerokość: 200 cm

Długość: 200 cm

Wysokość : 160 cm

Maksymalna waga użytkownika: 70 kg

Wiek : od 3 do 10 lat

 

 


Trampolina Batuta

Trampolina to świetna zabawa dla dzieciaków.  Nadaje się zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci. Można ją umieścić zarówno w domowych ogrodzie  i wykorzystać jako atrakcję na piknikach plenerowych.

Średnica trampoliny: 430 cm

Średnica powierzchni do skakania: 380 cm

Wysokość od podłoża: 90 cm

88 sprężyn

Wysokość całkowita: 280 cm

Siatka zabezpieczająca o wysokości ok.180cm zwiększa bezpieczeństwo użytkowania trampoliny przy wykonywaniu skomplikowanych ewolucji. Siatka mocowana jest na 8 rurach.