Organizacja Halloween, Andrzejek


          

Kids’ Planet jest najdłużej działającą agencją eventową w województwie mazowieckim!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stąd też każda impreza jest przemyślana w stu procentach i w pełni spełnia wymagania klienta.

Kids Planet jest renomowaną marką na rynku.

Współpracujemy z grupą wykwalifikowanych osób, dzięki czemu każda impreza jest zrealizowana w sposób profesjonalny.

Animatorzy posiadają wykształcenie pedagogiczne oraz minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi stąd też prowadzona animacja  przebiega na najwyższym poziomie, każda zabawa przynosi wiele radości, uśmiechu i satysfakcji z udziału. Zabawy są dostosowane indywidualnie do uczestników.

Program imprezy Halloween, Andrzejki

Każdy program imprezy Halloween i Andrzejek dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Podczas imprezy na dzieci czeka dynamiczny scenariusz imprezy. Mnóstwo zabaw ruchowych, tanecznych, integracyjnych, quizów i konkursów z motywem Święta Dyni lub Andrzejek.

Przebrania dla animatorów

Animatorzy prowadzący zabawę będą w przebraniach – czarownicy, duszków, dyni lub innych związanych z Halloween lub Andrzejkami.

Warsztaty wycinania dyni

Podczas organizacji imprezy Halloween na dzieci czeka strefa artystyczna, w której wykonają autorskie dynie, które najpierw wydrążą, a następnie ozdobią.

Wróżby andrzejkowe

Podczas imprezy Andrzejkowej na dzieci czekają wróżki, które będą wróżyć z kart, szklanej kuli, serca, a przede wszystkim z wosku.

Dekoracje halloween, andrzejkowe

Na czas imprezy sala zamieni się w mroczny klimat. Liczne dynie, duchy, pająki, czarne girlandy, lampiony wprawią gości w wyjątkowy nastrój. Możemy zapewnić rzeźby balonowe oraz dekoracje laserem.

Występy artystów

Nauka czarów, mroczny występ Iluzjonisty, interaktywny spektakl teatralny, pokaz tańca, fireshow to tylko niektóre z naszych propozycji występów artystycznych.

Organizujemy także:

 

Organizacja imprez dla dzieci Kraków

Serdecznie zapraszamy do kompleksowej organizacji imprez w Krakowie oraz okolicach. Przygotowujemy oryginalny scenariusz dostosowany indywidualnie do danej imprezy, mamy najlepszych animatorów w Krakowie, posiadamy duży wybór sprzętu w tym dmuchańce, trampoliny, kule zorbingowe, współpracujemy z najlepszymi artystami (Iluzjonista, Klaun, Szczudlarze, fireshow, pokazy baniek mydlanych), mamy bogate zaplecze techniczne (scena, nagłośnienie, oświetlenie). Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł.

 

Organizacja imprez dla dzieci Gdańsk

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach. Organizowane przez nas imprez są kreatywne oraz niezapomniane. Posiadamy bogaty wybór sprzętu animacyjnego (kula wodna, eurobungee, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych). W ofercie mamy pokazy artystyczne najwyższej klasy, w tym pokaz Iluzjonisty, występ Klauna, Interaktywny spektakl teatralny oraz wiele innych. Mamy najlepszych animatorów w Trójmieście.
 

Organizacja imprez dla dzieci w Poznań

Zapraszamy do organizacji imprezy w Poznaniu i okolicach. Zapewniamy kreatywny program imprezy, współpracujemy z doświadczonymi animatorami, posiadamy profesjonalny sprzęt animacyjny oraz urządzenia rozrywkowe i dmuchańce.  ofercie mamy pokazy Magika, występy Klauna, interaktywny spektakl teatralny, warsztaty naukowe oraz z robotyki. Dbamy o jakość i detale.

Organizacja imprez dla dzieci w Wrocław

Kompleksowa organizacja imprez dla dzieci we Wrocławiu i okolicach. Zapewniamy indywidualny scenariusz dopasowany do potrzeb klienta, wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów

 

KLIKNIJ I POLUB NAS NA FACEBOOKU

KLIKNIJ I OBEJRZYJ NAS NA YOUTUBE!

 KLIKNIJ I ZOBACZ !

 KLIKNIJ I WEJDŹ NA NASZ BLOG !

  KLIKNIJ I ZOBACZ!

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr telefonu 731 505 555
oraz adresem e-mail imprezy@kidsplanet.com.pl