Organizacja imprez mikołajkowych

organizacja imprez mikołajkowych dla dzieci               

Zapraszamy do kompleksowej organizacji Mikołajek.

 

Agencja eventowa Kids Planet jest liderem w organizacji imprez dla dzieci na terenie Warszawy. 

Jesteśmy uznaną marką na rynku z najdłuższym stażem w organizacji imprez mikołajkowych czy też o specjalizacji imprez rodzinnych.

Mamy największe doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci. Tworzymy kreatywne scenariusze imprez. Wiemy, że na imprezach są zarówno maluszki jak i dzieci starsze dlatego dla każdego przedziału wiekowego przygotowujemy specjalne atrakcje. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest dbałość o detale.

Gwarantujemy 100% satysfakcji z naszych usług!

 

Każda impreza posiada ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności

oraz dodatkowo ubezpieczamy każdą imprezę oddzielnie.

Imprezy dla dzieci to nasza specjalność!

Zapraszamy do organizacji niezapomnianej imprezy mikołajkowej!

 

Wizyta profesjonalnego Mikołaja

Najważniejszym elementem imprezy jest wizyta świętego Mikołaja. Wiemy, że ważne jest dbanie o szczegóły – strój Mikołaja, aranżacja jego wejścia. Mikołaj może rozdawać dzieciom prezenty przez całą imprezę lub przyjść w danym momencie. Mikołajowi towarzyszy Śnieżynka, która prowadzi animacje wprowadzające dzieci do nadejścia gościa. Mikołaj w sposób aktywny uczestniczy w rozdawaniu prezentów. Mikołaj może wjechać na imprezę na saniach, na nartach, kolejką lub wejść przez komin.

 

Najlepsi artyści - pokazy

Zapewniamy występy najlepszych artystów na najwyższym poziomie. W ofercie posiadamy pokaz Iluzjonisty, występ Klauna, mima, szczudlarza, interaktywny spektakl teatralny o tematyce zimowej, karykaturzyści, występ kabaretu, koncerty oraz wiele innych.

Świąteczne warsztaty kreatywne

Zajmujemy się organizacją warsztatów podczas, których uczestnicy własnoręcznie wykonują autorskie przedmioty. Organizujemy warsztaty wypiekania pierniczków, ozdabianie mufinów, warsztaty ozdabiania bombek, artystyczne wykonywania stroików świątecznych, warsztaty rzeźb lodowych, warsztaty tworzenia zabawek, warsztaty naukowe, elektryczne, mydlarskie, kosmiczne, artystyczne oraz wiele innych.

Oryginalne scenariusze imprez

Przygotowujemy autorski program imprez, aby zarówno dzieci najmłodsze jak i najstarsze znalazły coś dla siebie. Ważne dla nas jest, aby program imprezy był dynamiczny i kreatywny.

Organizujemy programy ekologiczne, sportowe, taneczne, artystyczne, związane z konkretnymi bajkami, związane ze strategią firmy lub profilem działalności.

Doświadczeni animatorzy dla dzieci oraz najlepsi konferansjerzy

Animatorzy Kids Planet to kadra wykwalifikowanych osób z wykształceniem kierunkowym oraz kilkuletnim doświadczeniem w pracy, a także dodatkowymi kwalifikacjami. Animatorzy w strojach Śnieżynek lub Elfów są dedykowani do danego stanowiska w zależności od kwalifikacji. To uśmiechnięte osoby z kreatywnym podejściem do dzieci w różnym wieku.

Wynajem urządzeń rozrywkowych 

Nasza agencja zajmuje się kompleksową organizacją Mikołajek. W ofercie posiadamy dmuchane zamki dostosowane do pomieszczeń, symulatory sportowo-zręcznościowe (symulator lotu, symulator jazdy samochodem), konsole kinetyczne z grami zimowymi (skoki narciarskie, hokej), wynajem urządzeń dla dzieci starszych - piłkarzyki, cymbergaj, kręgle, siłacz.

Prezenty świąteczne dla dzieci

Podczas organizacji Mikołajek zapewniamy paczki świąteczne dla dzieci. Przygotowujemy specjalnie przygotowane katalogi prezentów w oparciu o indywidualne oczekiwania Klientów. Prezenty mogą zawierać słodycze, zabawki, zestawy kreatywne. Tworzymy zarówno prezenty uniwersalne, jak i z podziałem na wiek dzieci. Zajmujemy się artystycznym pakowaniem prezentów oraz podpisywaniem imiennym każdego prezentu.

Organizacja miejsca na imprezę mikołajkową

Zapewniamy klimatyczne miejsca do organizacji Mikołajek. Posiadamy dużą, zróżnicowaną bazę lokalizacji imprezy. Posiadamy w ofercie sale konferencyjne, balowe, obiekty sportowe, lodowiska, miejsca nietypowe w centrum, bądź z dogodnym dojazdem. Rekomendowane przez nas obiekty posiadają duże parkingi, podjazdy dla osób z wózkami, podesty sceniczne, oświetlenie i nagłośnienie. Wybierając odpowiednią lokalizację imprezy kierujemy się preferencjami Klientów, liczbą uczestników oraz charakterem imprezy.

Świąteczne dekoracje na imprezę mikołajkową

Dekoracje to bardzo istotny element organizacji Mikołajek. Zapewniamy scenografie świąteczne związane z motywem przewodnim imprezy, dekoracje światłem, rzeźby balonowe w kształcie świątecznym, dekoracje helowe.

Organizacja cateringu podczas imprezy

Podczas organizacji imprez mikołajkowych zapewniamy szeroki wybór cateringu. Zapewniamy świąteczne dania na ciepło, jak i przekąski zimowe związane z Mikołajkami.

Kreatywne gadżety reklamowe

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprezy, w tym gadżety reklamowe. Organizujemy  zakup i branding gadżetów dla uczestników imprezy, branding balonów, rollupy, windery oraz wiele innych. Wszystkie zapewnione przez nas gadżety są przydatne i kreatywne.

Wynajem urządzeń technicznych

Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną imprez. W ofercie posiadamy wynajem sceny, nagłośnienia, meble eventowe, oświetlenie estradowe.

Logistyka imprezy

Przy organizacji imprezy liczą się szczegóły. Dlatego ściśle określamy logistykę każdego wydarzenia. Niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie dlatego dbamy o powitanie gości zapewniamy recepcję z punktem powitania gości, opaski dla uczestników imprezy, podział uczestników na grupy , wprowadzenie listy gości.

    


Organizujemy także:

 

Obszary działalności agencji kids planet to:
 

Organizacja imprez dla dzieci Kraków

 Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach. Zobacz więcej

Organizacja imprez dla dzieci Gdańsk

Organizacja imprez dla dzieci - Poznań

Organizacja imprez dla dzieci w Wrocław

Zapraszamy do galerii - KLIKNIJ

KLIKNIJ I POLUB NAS NA FACEBOOKU!

 filmy z mikołajek dla dzieciKLIKNIJ I OBEJRZYJ NAS NA YOUTUBE!

 KLIKNIJ I ZOBACZ !

 KLIKNIJ I WEJDŹ NA NASZ BLOG !

 

 KLIKNIJ I ZOBACZ!

 

 
 
 
Szczegółowe informacje dostępne są pod nr telefonu 731 505 555
oraz adresem e-mail imprezy@kidsplanet.com.pl