Nasi animatorzy


Iga 

Certyfikat zrobiłam w 2012 roku i od tamtej pory prowadziłam mnóstwo imprez urodzinowych. Wielokrotnie brałam udział
w wydarzeniach organizowanych przez różne Stowarzyszenia. Miałam też przyjemność uczestnictwa i pomocy w scenariuszach podczas zajęć dla dzieci. Umiem skręcić przeróżne stworzenia
z balonów, malować buzie, rączki, puszczać duże bańki mydlane. Kocham pracę samodzielną jak i w grupie. Swoje umiejętności rozwijam na bieżąco.
Monika

Jestem absolwentką Uczelni Łazarskiego Wydział Ekonomii i Zarządzania w Warszawie. Z zawodu jestem Księgową. Od zawsze miałam i mam wspaniały kontakt z dziećmi, głosik, spojrzenie, uśmiech, uścisk od dziecka-bezcenne!
W 2016 spełniłam swoje marzenie i pracowałam jako animatorka dla dzieci w Grecji na Wyspie Rodos w hotelu Calypso Beach oraz w Calypso Palace. Moim celem jest podarowanie szczęścia dzieciom.

Karolina

Jestem studentką trzeciego roku na SGGW w Warszawie. Od 11 lat jestem harcerką, a od 3 lat mam  własną drużynę, której organizuję wakacje, ferie oraz wszelkie aktywności drużynowe. Od 2 lat zajmuję się animacją. Jestem osobą milą, sumienną i lubiąca przebywać z dziećmi. W Kids Planet pracuję jako animatorka przyjęć urodzinowych. Muszę przyznać, że praca ta sprawia mi wiele satysfakcji.


Sylwia

Nazywam się Sylwia. Jestem absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Pracuję z dziećmi od 5 lat, początkowo jako opiekunka, teraz jako animatorka zabaw. Jestem osobą radosną i kreatywną, z głową pełną pomysłów. Podczas eventów najczęściej możecie mnie spotkać przy malowaniu buziek, skręcaniu balonów. Bardzo lubię pracę z dziećmi, ich uśmiech daje mi mnóstwo satysfakcji i motywacji do wymyślania coraz lepszych zabaw.


Agnieszka

Jestem studentką pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Na co dzień działam jako wolontariusz, pomagając osobom niepełnosprawnym. Od paru lat pracuję jako animator zabaw dziecięcych oraz konferansjer. W pracy z dziećmi fascynuje mnie ich niekończąca się energia. Uwielbiam skręcać balony i jestem w stanie wyczarować z nich każdy kształt. Jednak największą radość daje mi prowadzenie imprez dla dzieci.

Emilia

Studiuję pedagogikę na APS w Warszawie. Od 2009 roku prowadzę grupę zuchów w ZHP, z którymi wyjeżdżam na obozy letnie oraz zimowe. Od kilku lat prowadzę także  w ośrodkach młodzieżowych, domach kultury animacje dla dzieci i młodzieży. Jako animator podczas urodzin pracuję od 2 lat. Moimi ulubionymi tematami są urodziny pirackie oraz Scooby Doo ponieważ uwielbiam odkrywać tajemnicze zagadki.

Agnieszka

Jestem studentką III roku bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi początkowo zdobywałam jako wolontariuszka współpracująca z fundacją. Od 3 lat pracuję z dziećmi jako animator na przyjęciach urodzinowych oraz eventach. Moja praca przynosi mi wiele radości a moją specjalizacją jest wiązanie najróżniejszych kształtów z balonów.

Weronika

Jestem studentką II roku AP. Moja specjalizacja to wizaż. Podczas licznych eventów dla Kids Planet odpowiadam za artystyczne malowanie buzi dzieciom oraz ich charakteryzację. Mam dużą wyobraźnię, która pomaga mi w tworzeniu unikatowej biżuterii.

 

Justyna

Jestem absolwentką Pedagogiki osób niedostosowanych społecznie na PWSZ w Głogowie, oraz Pedagogiki ogólnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie od kilku lat pracuję przede wszystkim jako nauczyciel edukacji przedszkolnej. Od sześciu lat pracuję jako animator zabaw dziecięcych i konferansjer na dużych imprezach masowych nie tylko dla dzieci. W swojej pracy z dziećmi, natchnieniem dla mnie jest zdanie wypowiedziane przez Janusza Korczaka „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

 

 


Ola

Jestem studentką Psychopedagogiki kreatywności Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie; Animatorką zabaw dziecięcych oraz Wychowawcą kolonijnym. Od ponad 6 lat pracuje z dziećmi zarówno tymi małymi, jak i większymi. Największą radość sprawia mi uśmiech dziecka. W wolnym czasie lubię podróżować oraz przemierzać ,,świat” na rowerze.


Agnieszka

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Kulturoznawstwo, oprócz
tego skończyłam podyplomowe studia Organizacji Wydarzeń i Sponsoringu.
Jako dziecko byłam związana z teatrem, śpiewałam w chórze Alla Polacca przy Teatrze Wielkim, gdzie w późniejszych pomagałam przy organizacji VIII Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Moniuszki

W Kid’s Planet  pracuję w charakteryzatorni oraz jako pomoc w prowadzeniu zabaw

W okresie lata uczestniczę w koloniach i obozach tematycznych jako wychowawca.

 Moimi celem jest przekazanie jak najwięcej uśmiechu i pozytywnej energii najmłodszym 

Danusia

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na specjalizacji Pedagogika przedszkolna z rewalidacją. W swoim doświadczeniu zawodowym miałam przyjemność wyjeżdżać z dziećmi i młodzieżą na obozy letnie i zimowe, na których byłam Wychowawcą Kolonijnym. Prywatnie opiekowałam się dziećmi od wieku żłobkowego aż po szkołę podstawową. W Kids Planet pracuję od września 2012r. Każda forma pracy z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, radość oraz satysfakcję.

 

Martyna

Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 4 lat pracuje z dziećmi, jako instruktor harcerski i animator. Uczestniczę również w obozach i zimowiskach jako wychowawca kolonijny. Największą satysfakcję w pracy z dziećmi sprawia mi ich uśmiech na buziach gdy tworzą wspaniałe prace plastyczne z przeróżnych materiałów. Toteż często można spotkać mnie przy stoiskach arts&crafts.

Amelia

Uczę się w Liceum Plastycznym, specjalizacja- projektowanie mebla. Mam trzy letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jako instruktor tańca, wcześniej- animator dodatkowych zajęć plastycznych w przedszkolu. Lubię pracować z dziećmi, miło obserwować widoczne postępy i satysfakcje dzieci. Specjalizuję się w malowaniu buzi i wszelkich zabawach ruchowych.

Katarzyna

Jestem licencjonowanym dietetykiem. Obecnie kontynuuję studia drugiego stopnia na tym samym kierunku. W wolnych chwilach prowadzę edukację żywieniową dla dzieci, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję z możliwości połączenia swojej pasji zawodowej z pracą. W Kids Planet pracuję zwykle jako pomoc w prowadzeniu zabaw sportowych i tanecznych. Otwartość, poczucie humoru i zaangażowanie sprawiają, że dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach z moim udziałem.

Małgorzata

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego o kierunku Pedagogika-edukacja przez sztukę. Obecnie studiuję Kulturoznawstwo-zarządzanie kulturą na UKSW w Warszawie. Na co dzień pracuję jako opiekunka i pomoc nauczyciela  w prywatnym przedszkolu. Mam wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi zarówno jako opiekunka jak i animator. Moją przygodę zaczęłam od prowadzenia urodzin, a następnie udział  w eventach. Ukończyłam także kurs animatora czasu wolnego Rainbow Tours. Interesuję się sztuką, uwielbiam podróżować i poznawać nowe kultury. W pracy animatora najbardziej sprawia mi przyjemność malowanie buzi dzieci i prowadzenie zajęć plastycznych.

Karolina

Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Ochrona Środowiska. Mam 4-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako animator na przyjęciach urodzinowych i imprezach okolicznościowych. Interesuje się środowiskiem i świadomością ekologiczną wśród dzieci i młodzieży. W Kids Planet prowadzę tematyczne i ogólne imprezy urodzinowe oraz jestem konferansjerem na imprezach firmowych. Bardzo lubię prowadzić urodziny, pikniki i eventy o tematyce ekologicznej, ponieważ wierzę, że przez zabawę dzieci mogą się dużo nauczyć i nabrać przyjaznych środowisku zachowań.

Aleksandra

Studiuję turystykę i rekreację w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 13 roku życia działam w Związku Harcerstwa Polskiego, obecnie jako instruktor. Wielokrotnie byłam opiekunem na obozach harcerskich, pełniąc funkcje ratownika medycznego. Interesuję się podróżami, w wolnych chwilach gotuję i czytam fantastykę. Dzieci przypominają mi jak niewiele czasem potrzeba by wywołać uśmiech i wdzięczność u drugiej osoby. W Kids Planet zajmuję się głównie prowadzeniem zabaw i gier animacyjnych, malowaniem buziek i opieką nad naszymi najmłodszymi dzieciaczkami.

 

Sara

Jestem studentką pielęgniarstwa na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam trzy lata temu pracując w każde wakacje na akcji "Lato w mieście" jako wychowawca kolonijny. Podejmuję się wszelkich prac plastycznych oraz manualnych, które sprawiają dzieciom wiele przyjemności i rozwijają ich wyobraźnię. Zapał i ciekawość z jaką podchodzą do zabaw na eventach zorganizowanych przez Kids Planet daje mi wiele radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Masz pytania lub chcesz poznać szerzej naszą ofertę?
Nie zwlekaj. Zadzwoń na

kidsplanet.com.pl logo

lub napisz do nas na... imprezy@kidsplanet.com.pl skontaktuj się z nami